5 sposobów na wykorzystanie kurczaka z rożna na następny łatwy obiad

W weekend temperatury mogły spaść nieco poniżej 90 stopni, ale zbliżają się sierpniowe dni. Oprócz biwakowania w centrum handlowym lub kinie, strategie radzenia sobie z upałem są bardzo poszukiwane. Nazywam się Julie Giuffrida i zastępuje w tym tygodniu Bena Mimsa przepisami, które pomogą Ci zachować spokój w kuchni.

Chociaż uwielbiam gotować, nie chcę czuć się tak, jakbym pracowała w piekarniku, próbując ułożyć obiad na stole. Staram się ograniczać gotowanie do minimum, ale nadal wolę przygotowywać posiłki w domu niż jeść poza domem w tygodniu pracy. Moim rozwiązaniem jest ten kompromis: kurczak z rożna.

Jedno z moich ulubionych dań, kurczak z rożna, to wspaniały punkt wyjścia, a jeden kurczak może zapewnić kilka posiłków. Jest dostępny w większości lokalnych sklepów spożywczych, chociaż restauracje szybkiej obsługi, takie jak Pollo a la Brasa, California Chicken Cafe i Zankou Chicken, często wykonują lepszą robotę i oferują wygodę przygotowania ptaka i oczekiwania na odbiór, jeśli zadzwoń z wyprzedzeniem, aby go zamówić. Tak, możesz też zamówić jakieś dodatki i przywieźć do domu pełny posiłek, ale moja lodówka często jest pełna resztek, które aż proszą się o kolejny posiłek.

Kiedy nie mam zbyt wielu resztek, jest mnóstwo zszywek i artykułów ze spiżarni, które można szybko połączyć w smaczny, łatwy obiad. Oto kilka przepisów z naszych archiwów, których używam w obecnej postaci lub jako punkt wyjścia do tego, co zrobić z moim stosem rozdrobnionego kurczaka.

Pikantny Chrupiący Makaron Chili

Jeśli chcesz tolerować odrobinę ciepła, które może wynikać z gotowania wody na makaron na płycie kuchennej, spróbuj dodać kurczaka z rożna do Spicy Chili Crisp Noodles Genevieve Ko. (Nie musisz robić makaronu ani chrupiącego chili od zera — kupiony w sklepie wystarczy). Pikantny, pikantny, pikantny sos będzie uzupełnieniem kurczaka, co zapewni posiłkowi dodatkową porcję białka.

Zdobądź przepis. Czas gotowania: 10 minut.

Quesadillas Z Kurczaka Z Salsą Pomidorową

Inną opcją kuchenną jest Quesadillas z kurczaka Diane Morgan z salsą pomidorową. Rozdrabnianie kurczaka i tarcie sera nie zajmuje dużo czasu i możesz ubić żywą salsę pomidorową, używając świeżych pomidorów lub pomidorów z puszki. Oczywiście jest mnóstwo smacznych sals kupionych w sklepach, jeśli nie masz czasu lub ochoty na robienie własnych.

Zdobądź przepis. Czas gotowania: 30 minut

Sałatka Tabbouleh Z Kurczaka

Sałatka Tabbouleh z kurczakiem Mayi Brady sprawi, że ugotujesz tabbouleh, ale przez około 15 minut na płycie kuchennej otrzymasz całą masę pilawu bulgur do zjedzenia w sałatkach, jako dodatek lub jako podstawa do miski, która z Oczywiście na wierzchu położysz między innymi trochę tego kurczaka z rożna.

Zdobądź przepis. Czas gotowania: 15 minut.

Sałatka Z Kurczaka Ciekawskiego Podniebienia

Jeśli nie chcesz mieć nic wspólnego z piekarnikiem lub kuchenką, zajrzyj do Sałatki z kurczakiem Ciekawskiego Podniebienia i po prostu pomiń część dotyczącą pieczenia kurczaka. Przyozdobiona suszoną żurawiną i prażonymi, pokrojonymi migdałami, sałatka jest połączona z czosnkowym majonezem, który zyskuje smak dzięki świeżo przygotowanemu pesto z bazylii. (Jeśli nie chcesz robić własnego aioli lub pesto, możesz również kupić gotowe – nie oceniamy).

Pobierz przepis.Czas gotowania: 45 minut.

Sałatka Z Kurczaka I Pomidorów Z Banyuls Vinaigrette

Aby uzyskać potężną prostotę, Josiah Citrin’s Sałatka z kurczakiem i pomidorami pamiątkowymi z Banyuls Vinaigrette jest po prostu taka: kurczak (mrugnij, mrugnij – z tego, który właśnie przyniosłeś do domu, a nie tego, który upiekłeś w domu, jak sugeruje przepis), pomidorów i ziemistego , prawie mocny vinaigrette dzięki octowi Banyuls.

Zdobądź przepis. Czas gotowania: 25 minut.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *