Disneyland dodaje nowe napoje alkoholowe do trzech swoich głównych restauracji

Odwiedzający Disneyland, którzy ukończyli 21 lat, wkrótce będą mogli kupować napoje alkoholowe w trzech restauracjach, ponieważ park rozrywki Anaheim rozszerza swoją ofertę żywności i napojów.

Carnation Cafe na Main Street USA, River Belle Terrace w Frontierland i Cafe Orleans na New Orleans Square będą serwować piwo, wino i specjalne koktajle od 12 września. Niektóre z nowych napojów będą obejmować krwawą Mary, muła z dzikich jagód i margaritę z ciasta brzoskwiniowego. Parki Disneya ogłosiły również w środę, że wraz z poczęstunkiem dostępne będą nowe opcje jedzenia.

Mniej niż pięć lat temu Disneyland był powszechnie uważany za „suchy” park, z wyjątkiem klubu 33 dostępnego tylko dla członków. Polityka miała na celu uszanowanie życzeń Walta Disneya, aby park był miejscem wolnym od alkoholu, ale parki Disneya ugięło się w odpowiedzi na rosnące pragnienie odwiedzających, aby podawali napoje alkoholowe w swoich lokalach gastronomicznych, kiedy inspirowana slangiem Oga’s Cantina została otwarta w Star Wars Galaxy’s Edge w 2019 roku.

Podczas gdy Disney’s California Adventure pozwala na zabranie napojów alkoholowych na wynos i delektowanie się nimi w całym parku, Disney nadal będzie oferował alkohol tylko w restauracjach z miejscami do siedzenia.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *