Imitacja In-N-Out w Meksyku wygląda jak oryginał, łącznie z frytkami i grillowaną cebulą

Jeśli imitacja jest najszczerszą formą pochlebstwa, nowy burger, który niedawno został otwarty w Sinaloa w Meksyku, naprawdę uwielbia jedzenie w kalifornijskim In-N-Out.

Niedawno otwarta meksykańska restauracja z burgerami oferuje większość tych samych funkcji In-N-Out, które fani burgerów mogą znaleźć w USA, w tym czerwone budki, kultową jasnożółtą strzałkę na szyldzie, hamburgery i pastisz Americana.

Wersja meksykańska, zwana In-I-Nout, może wyglądać jak nazwa In-N-Out wygenerowana przez sztuczną inteligencję, ale podróbka Sinaloa serwuje frytki z grillowaną cebulą i specjalnym sosem, tak jak oryginalna restauracja. Jadalnia ma oznakowanie w stylu Americana, przegrodę ze sztucznej trawy, czerwone tace, kabiny i siedzenia będące synonimem estetyki In-N-Out.

W filmie na Instagramie, na którym ludzie zajadają się hamburgerami, In-I-Nout z dumą oświadcza po hiszpańsku: „To nie jest w Kalifornii. Jest w Culiacán.

Ale wygląda na to, że autentyczne In-N-Out nie jest z tego powodu zadowolone.

Rzecznik In-N-Out odmówił komentarza „z powodu toczącego się postępowania sądowego”, sugerując, że podróbka może stanąć w obliczu sporu prawnego z siecią z siedzibą w Kalifornii.

Restauracja na południu granicy serwuje również tradycyjne podwójne burgery z bekonem, bułeczkami brioche i „aderezo de la casa” lub sosem domowym, zgodnie z postem w mediach społecznościowych. Firma nie odpowiedziała natychmiast na e-mail z prośbą o komentarz na temat tego, co zainspirowało ją do ugryzienia kalifornijskiego In-N-Out. Nie było odpowiedzi na podany numer telefonu w In-I-Nout. Nie jest jasne, czy firma jest przedsięwzięciem tymczasowym, czy stałym.

In-N-Out została założona w 1948 roku przez Harry’ego i Esther Snyder, z pierwszym stoiskiem w Baldwin Park. Przez dziesięciolecia sieć burgerów nie rozszerzała się poza hrabstwo Los Angeles, a pierwsza restauracja poza Kalifornią została otwarta w 2000 roku. Ale In-N-Out nie rozszerzyło się na Meksyk, według strony internetowej firmy.

Podczas gdy burger In-N-Out niesie ze sobą specyficzny kalifornijski styl, pełen palm ustawionych na zewnątrz restauracji, jest wiele fanfar, gdy firma ogłasza plany ekspansji na nowe rynki. Gubernator stanu Tennessee, Bill Lee, ogłosił na początku tego roku, że In-N-Out rozszerzy się na stan wolontariuszy w 2026 r. za pomocą spersonalizowanej wiadomości wideo.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *