Photo of a USB-C Plug next to an Apple laptop.

Jak przenieść zdjęcia, filmy z zewnętrznego dysku twardego, urządzeń Apple

Niedawno otrzymaliśmy świetne pytanie od „Franka” z Fresh Meadows w stanie Nowy Jork, dotyczące przesyłania zdjęć i filmów.

KLIKNIJ, ABY OTRZYMAĆ BEZPŁATNY NEWSLETTER CYBERGUY KURTA Z ALARMAMI DOTYCZĄCYMI BEZPIECZEŃSTWA, SZYBKIMI WSKAZÓWKAMI, PRZEGLĄDAMI TECHNICZNYMI I ŁATWYMI WSKAZÓWKAMI, ABY STAĆ SIĘ INTELIGENTNIEJSZY

„Najpierw muszę ci powiedzieć, że uwielbiam twój biuletyn. Potrzebujesz pomocy, próbuję przenieść zdjęcia i filmy z mojego zewnętrznego dysku twardego na iPada lub do chmury. Czy to możliwe? Dziękuję – Frank”

Krótka odpowiedź brzmi: tak, możliwe jest przesyłanie zdjęć i filmów z zewnętrznego dysku twardego na iPada lub iCloud, ale metody mogą się różnić w zależności od typu i formatu zewnętrznego dysku twardego oraz rozmiaru i liczby plików . Podsumujmy niektóre opcje, a następnie przyjrzyjmy się, jak z nich korzystać.

PRZEŁOMOWE PROTEZY PALCÓW ZREWOLUCJONIZUJĄ ŻYCIE OSÓB PO AMPUCIE

Przesyłanie plików między urządzeniami Apple za pomocą Airdrop, iCloud lub zewnętrznego dysku twardego

Korzystanie z zewnętrznego dysku twardego: Możesz przenosić zdjęcia i filmy z zewnętrznego dysku twardego na iPhone’a, iPada lub iCloud za pomocą adaptera aparatu.

Korzystanie z Airdrop: Jeśli chcesz szybko przesyłać pliki między urządzeniami Apple, możesz użyć Airdrop.

Korzystanie z iCloud: Jeśli chcesz udostępniać pliki między urządzeniami, najskuteczniejszym sposobem jest włączenie usługi iCloud i zsynchronizowanie albumu.

Synchronizowanie albumu ze zdjęciami: Po zsynchronizowaniu albumu ze zdjęciami z iCloud telefon i iPad powinny również wyświetlać te zdjęcia, jeśli synchronizujesz wszystkie swoje urządzenia z iCloud i zdecydowałeś się udostępniać te zdjęcia między urządzeniami.

Uwagi dotyczące przechowywania: Nie wszyscy ludzie chcą udostępniać zdjęcia za pośrednictwem iCloud między urządzeniami, ponieważ może to zajmować więcej miejsca na ich urządzeniach, ale jest to dobra opcja, aby wszystko było dostępne. Możesz chcieć upewnić się, że masz możliwość przechowywania plików na swoich urządzeniach w mniejszym rozmiarze i przechowywania obrazów w oryginalnym rozmiarze w chmurze: Ustawienies > wybierz swój nazwa w pierwszym rzędzie > iCloud > Zdjęcia > Zoptymalizuj pamięć iPhone’a.

JAK ZARZĄDZAĆ, USUWAĆ HISTORIĘ ALEXA, NAGRYWANIA

Jak przenieść zdjęcia i filmy z zewnętrznego dysku twardego na iPada lub chmurę

Jeśli twój zewnętrzny dysk twardy ma Złącze Lightning lub USB-C

  Połącz swoje dysk zewnętrzny (patrz zalecenia poniżej) do twojego iPhone’a, iPada lub iPoda – Uwaga: do napędu potrzebne jest zewnętrzne źródło zasilania Aplikacja PlikiStuknij w Przycisk przeglądaniaUzyskiwać otwórz dysk zewnętrzny pod lista LokalizacjeW przypadku zdjęć i filmów w folderach stuknij otwórz folderWybierz zdjęcia) chcesz przenieść się do swojego iUrządzenieStuknij w Przycisk udostępnianiaWybierać Zapisać obraz z arkusza udziałów

WIĘCEJ: NAJLEPSZE SPOSOBY WYSYŁANIA DUŻYCH PLIKÓW NA DOWOLNYM URZĄDZENIU

Możesz udostępniać zawartość na zewnętrznym dysku twardym za pomocą złącza Lightning lub USB. ( )

Jeśli twój zewnętrzny dysk twardy jest bezprzewodowy lub ma Funkcja Wi-Fi

  Jeśli twój zewnętrzny dysk twardy jest bezprzewodowy lub ma Funkcja Wi-Fimożesz podłączyć go do iPada przez Wi-Fi i korzystać z niego aplikacja towarzysząca lub przeglądarka internetowa aby uzyskać dostęp i pobrać żądane pliki. Może być konieczne sprawdzenie instrukcji zewnętrznego dysku twardego w celu uzyskania szczegółowych instrukcji, jak to zrobić.

JAK DODAĆ BEZPIECZNE PRZEGLĄDARKI DO URZĄDZENIA MOBILNEGO

Przesyłanie zdjęć i filmów z zewnętrznego dysku twardego do urządzenia iCloud

  Jeśli chcesz przenieść zdjęcia i filmy z zewnętrznego dysku twardego na swój iCloudmożesz użyć A komputer z systemem Windows lub Prochowiec aby je przesłać. Musisz je mieć iCloud dla Windowsa Lub iCloud dla Maca zainstalowany na komputerze i zaloguj się przy użyciu tego samego Apple ID jako iPad. Następnie możesz otworzyć plik folder Zdjęcia iCloud na komputerze i przeciągnij i upuść pliki z zewnętrznego dysku twardego do folderu Przesłane foldery.Pliki zostaną przesłane do iCloud i zsynchronizowane z iPadem.

ABY OTRZYMAĆ MÓJ WSKAZÓWKI TECHNICZNE I ALERTY BEZPIECZEŃSTWASUBSKRYBUJ MÓJ BEZPŁATNY NEWSLETTER Z RAPORTEM CYBERGUY, KIERUJĄC NA STRONIE CYBERGUY.COM/NEWSLETTER/.

Przesyłanie plików między urządzeniami Apple za pomocą AirDrop

Powyższe nie jest jedynym sposobem przesyłania plików między urządzeniami Apple. Istnieje wiele innych sposobów przenoszenia zdjęć i filmów. Najszybszym sposobem przesyłania plików między urządzeniami Apple jest użycie AirDrop.

WIĘCEJ: 5 NIESAMOWITYCH TRIKÓW DO UDOSTĘPNIANIA SWOICH ULUBIONYCH RZECZY ONLINE

Innym sposobem udostępniania plików z zewnętrznego dysku twardego jest użycie Airdrop. ( )

Przenoszenie zdjęć i filmów z komputera Mac na iPhone’a lub iPada

Najpierw upewnij się, że funkcja AirDrop jest włączona na komputerze Mac i telefonie iPhone/iPadzie.

Po drugie, upewnij się, że zarówno Twój Mac, jak i iPhone obsługują AirDrop i mają włączone Wi-Fi i Bluetooth.

Upewnij się, że Twój Mac i iPhone znajdują się w odległości nie większej niż 9 metrów od siebie i że nie ma między nimi żadnych fizycznych przeszkód ani zakłóceń.

Jak przenieść zdjęcia i filmy z komputera Mac na iPhone’a lub iPada:

  Otworzyć Aplikacja Finder na Twoim ProchowiecKliknij AirDrop po lewej stronie, gdzie jest napisane Pozwól mi zostać odnalezionym przezKliknij Wszyscy

ZALETY I WADY ŚLEDZENIA ZGUBIONYCH PRZEDMIOTÓW ZA POMOCĄ APPLE AIRTAG KONTRA TRACKERÓW TILE

Możesz wybrać Airdrop na swoim urządzeniu Apple z aplikacji Finder. ( )

  Teraz otwórz Aplikacja Ustawienia na Twoim iPhone’a lub iPadaPrzewiń w dół i wybierz OgólnyNastępnie stuknij AirDropOdhaczyć Wszyscy na 10 minut

WIĘCEJ: JAK WYSYŁAĆ DUŻE FILMY NA TELEFONIE

Instrukcje dotyczące zrzutu ekranu, jak wybrać Airdrop z aplikacji Ustawienia. ( )

Następnie możesz wykonać następujące kroki, aby rozpocząć przesyłanie:

Jak przesyłać zdjęcia i filmy z komputera Mac na iPhone’a lub iPada za pomocą AirDrop

  W Twoim Aplikacja Finder na komputerze Mac, przejdź do miejsca, w którym masz zdjęcia i filmy, które chcesz przenieść zapisane (Pulpit, Pobrane, iCloud Drive itp.)Wybierz zdjęcia lub filmy chcesz przenieść; raz wybrany, kliknij prawym przyciskiem myszy, iw menu, które się otworzy, wybierz UdziałKliknij ZrzutThe nazwa Twojego iPhone’a lub iPada powinien się pojawić i możesz kliknąć obraz obok swojego imienia i nazwiska Poczekaj kilka sekund, a Twoje zdjęcia/filmy powinny pojawić się w Twoim biblioteka zdjęć urządzenia

Pamiętaj, że powyższy proces może się nieznacznie różnić w zależności od używanej wersji systemu macOS lub iOS.

JAK TURBOŁADOWAĆ SYGNAŁ KOMÓRKOWY W DOMU

Możesz przesyłać swoje pliki między urządzeniami, takimi jak iPhone, iPad i komputery Mac. ( )

Przesyłanie zdjęć, filmów z iPhone’a lub iPada na komputer Mac za pomocą AirDrop

Zapoznaj się z powyższymi krokami, aby upewnić się, że funkcja AirDrop jest włączona na Twoim iPhonie/iPadzie i komputerze Mac. Następnie wykonaj następujące kroki:

  Otwórz swoje Aplikacja Zdjęcia na iPhonie lub iPadzieWybierz zdjęcia/filmy chcesz przenieść na komputer Mac, klikając Wybierać na górze i sprawdzając każdy (zmieni kolor na niebieski z białym znacznikiem wyboru) Po wybraniu wszystkiego, kliknij strzałkę w górę w lewym dolnym rogu

W JAKI SPOSÓB Oszuści WYKORZYSTUJĄ SZAL „BARBIE”, ABY WYRADZIĆ INFORMACJE BANKOWE OD FILMOWCÓW

Możesz przesyłać zdjęcia i wideo z iPhone’a i iPada na komputer Mac. ( )

  Kliknij AirDropStuknij w nazwa twojego MacaZdjęcia/filmy powinny automatycznie pojawić się w Twoim Folder pobierania na komputerze Mac

JAK PORZĄDKOWAĆ PULPIT NA KOMPUTERZE PC LUB MAC

Instrukcje dotyczące zrzutu ekranu, jak wybrać urządzenia, na których chcesz udostępnić swoje zdjęcia i filmy. ( )

Porada profesjonalisty: Zawsze dokładnie sprawdzaj ustawienia urządzenia i preferencje AirDrop, aby zapewnić płynny transfer.

Jak zsynchronizować album ze zdjęciami z iCloud na komputerze Mac

  Kliknij Zdjęcia na pasku menu i wybierz UstawieniaKliknij zakładka iCloud i zaznacz Zdjęcia iCloudKliknij koniecznie Zoptymalizuj pamięć Maca aby zaoszczędzić miejsce na urządzeniu. Jeśli na komputerze Mac jest mało miejsca, zdjęcia i filmy w pełnej rozdzielczości są automatycznie zastępowane mniejszymi wersjami o rozmiarze urządzenia. Wersje w pełnej rozdzielczości można pobrać z iCloud w dowolnym momencie. Wprowadź swój Hasło Apple ID jeśli pojawi się monit, poczekaj, aż zdjęcia zostaną przesłane do usługi iCloud

Po zsynchronizowaniu albumu ze zdjęciami z iCloud telefon i iPad powinny również wyświetlać te zdjęcia, jeśli synchronizujesz wszystkie swoje urządzenia z iCloud i zdecydowałeś się udostępniać te zdjęcia między urządzeniami.

JAK BLISKO FILMY Z PRZESZŁOŚCI PRZEWIDZIŁY NASZĄ DZISIEJSZĄ TECHNOLOGIĘ?

Kluczowe dania Kurta na wynos

Przesyłanie zdjęć i filmów z zewnętrznego dysku twardego na iPada lub iCloud jest rzeczywiście możliwe, różnymi metodami w zależności od typu zewnętrznego dysku twardego.

Opcje obejmują korzystanie z aplikacji Pliki lub Zdjęcia, łączenie za pomocą adapterów, korzystanie z funkcji bezprzewodowych lub Wi-Fi lub korzystanie z AirDrop do bezproblemowego przesyłania między urządzeniami Apple. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić ustawienia i preferencje urządzenia, aby zapewnić płynny proces przesyłania.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Co z przesyłaniem zdjęć jest dla Ciebie najtrudniejsze? Czy kiedykolwiek napotkałeś jakieś problemy, próbując to zrobić? Daj nam znać, pisząc do nas na Cyberguy.com/Contact/.

Aby uzyskać więcej moich alertów bezpieczeństwa, zapisz się do mojego bezpłatnego biuletynu CyberGuy Report, przechodząc do Cyberguy.com/Newsletter/.

Prawa autorskie 2023 CyberGuy.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *