Summer of Ice Cream: Wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszych mrożonych smakołykach w Los Angeles

Lody to letnia magia, chłodząca nas i oferująca słodką ucieczkę, gdy Miasto Aniołów zmierza ku piekielnym temperaturom lub w inny sposób podlega kaprysom globalnych dziwactw. W deszczu lub upale trzymamy się szyszek.

Romans Los Angeles z lodami sięga czasów, zanim Baskin poznał Robbinsa, kiedy połączyli swoje lodziarnie Snow Bird i Burton, by w latach czterdziestych XX wieku stworzyć sieć Baskin-Robbins i ich 31 smak – czekoladowo-miętowy. Poprzedziły je fontanny sodowe z przełomu wieków, wśród nich Fair Oaks Pharmacy, która została otwarta w 1915 roku w południowej Pasadenie. Fosselman’s z Alhambry obsługiwał swoich pierwszych klientów w 1937 roku.

I choć zawsze będziemy mieć słabość do kultowych bezalkoholowych dań Fosters Freeze i lokalnych Thrifty’s, teraz mamy mnóstwo opcji: codzienne lody w małych porcjach z ekologicznego mleka, wegańskie koktajle, meksykańskie palety z kawałkami świeżych owoców, miękkie – nadziewane wypieki do serwowania i nie tylko. Producenci lodów to innowatorzy, którzy wprowadzają techniki, smaki i składniki na nowe terytoria.

Lokalne restauracje również przyspieszyły, oferując mrożone desery, które obejmują ogromne miski z jedwabiście ogolonym lodem i dekadenckie lody, na które warto zarezerwować miejsce po kolacji. Mamy nawet pomysł, jak uzyskać idealnie uformowaną kulkę lodów do domowych misek i świętujemy pomysłowość każdego bohatera z dzieciństwa — lodziarza. Śledź nas w nadchodzących tygodniach, aby uzyskać więcej historii, gdy zagłębimy się w lato pełne lodów.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *